M-am intors… in iarna
Nu am mai scris de fooooarte mult timp, poate fiindca am fost sub imperiul acelei ciudatenii pe care o enuntam mai demult:am toane cand mi-e...
Cireada s-a mutat in trafic
Am auzit deseori "e o vaca la volan!" , chiar daca apostrofarea nu mi se adresa neaparat mie, ci oricarei colege de trafic. (eu la inceput...